Jízda ve Ferrari F430 za super cenu!

Projížďka v supersportovním voze Ferrari na okruhu.

Neplatíte žádnou kauci! Cena zážitku je konečná.

Řídit tohoto krasavce je možné již od 18-ti let.

K zážitku obdržíte také dárkový certifikát.

Ideální jako dárek vašim blízkým!

Kde jízda ve Ferrari probíhá?

Ve Ferrari se projedete na speciální závodním okruhu v Příbrami, přibližně 60 km od Prahy.

Kdy lze uplatnit zážitkový poukaz?

Jízdy ve Ferrari probíhají přibližně
od Dubna do Října, případně v zimních měsících při teplotě nad 8°C.

Pro koho je jízda určena?

Jízda ve Ferrari je určena všem milovníkům aut! Podmínkou je však věk 18 let a řidičský průkaz skupiny B.

Jízda ve Ferrari - Foto č.1
Jízda ve Ferrari - Foto č.2
Jízda ve Ferrari - Foto č.3
Jízda ve Ferrari - Foto č.4

Jaké autokoberce do Vašeho vozu? Přece ty od Vopi

Chystáte se na letní dovolenou do zahraničí a ještě než vyjedete, rádi byste do Vašeho vozidla pořídili kvalitní autokoberce? Nechejte se zlákat aktuální letní nabídkou společnosti Vopi, která je předním výrobcem i dodavatelem právě tohoto typu zboží. Nabídkový katalog si můžete prohlédnout zde www.vopi.cz. Kromě autokoberců v portfoliu společnosti Vopi najdete také autopotahy, které mohou zpohodlnit řízení každému řidiči, který si potrpí na kvalitu a komfort.

S autokoberečky od Vopi chráníte interiér vozidla před znečištěním. Navíc dodáte interiéru Vašeho automobilu elegantní vzhled. U Vopi najdete velmi pestrou nabídku na autokoberečky, které splní veškeré Vaše požadavky na toto zboží. U Vopi dostanete na výběr ze dvou typů autokoberců za výhodné ceny. Textilní autokoberce je naše společnost schopna vyrobit dle vytížení za pouhý jeden den. Gumové koberce pro nejrozšířenější typy aut jsou trvale umístěny v našich skladech. U přesných gumových autokoberců bylo při výrobě myšleno na to, aby byly tvarovány s ohledem na výstupky v podlaze na konkrétní typ daného vozidla.

Gumové i textilní autokoberce dbají na maximální ochranu interiéru vozidla před veškerými nečistotami i špínou, která je zvenčí nanášena do automobilu z bot. Gumové aukoberce by neměly chybět ve výbavě žádného řidiče zejména v podzimním a zimním období. Textilní autokoberce je možné nechat vyrobit z různých materiálů. Každý textilní autokoberec je navíc možné obšít libovolným chemlonem. Žádný problém pro tuto firmu nepředstavuje ani výroba autokoberců na míru. Na přední straně autokoberců si můžete nechat vyhotovit značku a typ Vašeho automobilu.

© 2011-2017 Copyright By Jizda-ve-Ferrari.cz | Originální dárek jízda ve Ferrari
¨